„Úgysem tesznek olyat, amire ne lenne szükség” – avagy miért érdemes mégis készülni a szülésre?
“Az orvos majd tudja, én úgysem értek hozzá.” “A kisbaba mindenképp megszületik, ezt nem befolyásolja a felkészítő.” “A szülés nem tervezhető.” Biztosan hallottad már ezeket az érveket. Talán te magad is igaznak hiszel közülük egyet-kettőt. Mindet. Még többet. Egyrészt azt tudom mondani, hogy igazad van. Hiszen a kisbaba tényleg mindenképp megszületik. De azért meg kell […]