Az első babám születése avagy indításom története
Szandi, egy jelenleg 35. hetes kismama tollából Első babámat vártam.
Szandi, egy jelenleg 35. hetes kismama tollából Első babámat vártam.
Az első gyermekem születésekor – mint első szülő – megbíztam
A kisbabám lombik útján fogant, 4 inszemináció és 1 sikertelen
Kedves Hoztam e világra! Szeretném leírni az én történetemet, hátha
Kedves Szülésindítás Csapata! Én is szeretném megosztani a történetemet, hiszen
Terhességi cukorbetegség miatt a 40. héten főorvosi bemutatáson jártam, ahol
2025-ben szültem első kislányunkat a Kistarcsai Flór Ferenc Kórházban. A
Azt pedig valahogy mindenki elfelejtette megemlíteni, hogy ha már elkezdődött
2020. májusában szültem első gyermekemet a budapesti Péterfy Sándor utcai
2025 májusában szültem meg első gyermekeket a Semmelweis I. számú
2021.április, 2023.február, 2025.június Az első szülésemnél otthonszülésre készültem, de terminustúllépés
2025-ben Tatabányán indított szülés keretén belül természetes úton hoztam világra
Veszélyeztetett terhes voltam az elejétől kezdve. Ágyban fekvés vérzés miatt
A harmadik gyermekemet indították. 2024 elején. A Szent Margit Kórházban
Veszprémben szültem, 2024-ben, első gyermekemet. Az utolsó menstruáció első napjától
2018-ban szültem. A kórházat nem szeretném megnevezni, mert nem az
2016-ban szültem a SOTE II. klinikán. Az ultrahang szerint kevés
Két kislányt szültem természetes úton a Debreceni Klinikán. Az első
Két szülésem volt, mindkettő indítottan. Az első Franciaországban történt 2021-ben,
Személyes történetem a 39–40. héttől a szülőszobáig A szülésindítás sok
Sziasztok! Ma járok 40+5-nél és egy kis lelki fröccsért jöttem.
„Október 29-én volt az utolsó menstruációm. 30 naposak a ciklusaim.
Kérjük, írd alá ezt a petíciót, mert minden aláírás egy lépés afelé, hogy a magyar szülészeteken a rutinszerű sürgetés helyett a türelem, a szükségtelen beavatkozásoktól mentes szakmai megközelítés és a nő döntési joga legyen az
irányadó.
Segítsd aláírásoddal ezt a fontos változást!