Megtörtént a burokrepesztés – a magzatvíz tiszta volt
Terhességi cukorbetegség miatt a 40. héten főorvosi bemutatáson jártam, ahol a terminust eltolták 5 nappal, de naponta kellett járnom NST-re, 2 naponta főorvosi bemutatásra. A harmadik alkalommal mekóniumosnak látta a főorvos a magzatvizet, ami miatt azonnal szülőszobai felvételre kerültem és burokrepesztést kértek. Én egyáltalán nem éreztem a magzatvizet szivárogni. 2 óra múlva megtörtént a burokrepesztés. […]