Úgy éreztem magam, mint egy gyerek, akinek megmondták, hogy nyelje le szépen azt a két tablettát
Azt pedig valahogy mindenki elfelejtette megemlíteni, hogy ha már elkezdődött a vajúdás, akkor ez mennyire veszélyes lehet. Egy kórházban miért nem mondja el senki, hogy milyen veszélyei vannak a beavatkozásoknak? Miért közlik tényként, hogy oxitocint kapok? Miért nem kérdezik meg, hogy szeretném-e? Miért kell szülés közben harcolni azért, hogy dönthessek a testemről és a babámról? […]