Szerintem nagyon nem állt készen még világra jönni, ezért érkezett ilyen nehezen
2020. májusában szültem első gyermekemet a budapesti Péterfy Sándor utcai kórházban. Terhességi diabetesz diagnózisom volt, erre hivatkozva indítottak a 39+6. napon. A diabetesz nagyon szigorú kontroll alatt volt. Diéta mellett végig határérték alatti cukrokat mértem, és kéthetente beszéltem a diabetologussal, aki ellenőrizte a cukraimat. Akkor még nem tudtam, hogy igazából semmilyen diabetológiai dolog nincs, ami […]