Nekem így mindkét szülés nagyon jó élmény volt
Kedves Szülésindítás Csapata! Én is szeretném megosztani a történetemet, hiszen duplán érintett vagyok. Elöljáróban leszögezném, hogy orvos vagyok – ugyan más területen –, de az egyetemi tanulmányaim alapján tisztában vagyok a szülés fiziológiájával, lehetséges komplikációkkal, illetve a beavatkozások előnyeivel és hátrányaival. Ugyanabban a fővárosi kórházban szültem mindkétszer. Modern irányelveket követnek, nagyon emberségesek a dolgozók, sok […]