Azt se tudtam, hogy mibe egyezem bele – a tájékoztatás hiánya
Kedves Hoztam e világra! Szeretném leírni az én történetemet, hátha ezzel hozzá tudok járulni a projekthez, illetve úgy érzem, hogyha elmesélhetem a történetemet, akkor az segítene nekem is a történtek feldolgozásában. Megosztanék veletek pár gondolatot a terhességemmel kapcsolatban és utána részletezném az indítást. Engem 2025. november végén indítottak diétával kezelt GDM miatt (terhességi cukorbetegség) a […]
A gyors szülés a jó szülés?
gyors-szules-nem-mindenaron