Szülésindítás, kiszolgáltatottság, következmények
Az első gyermekem születésekor – mint első szülő – megbíztam a rendszerben. A problémamentes, egészséges várandósságot indította egy idős férfi orvos, akihez jártam (itt nincs más orvos, kisváros). Erről nem kérdezett meg, de még csak nem is tájékoztatott. Egy “utolsó” hüvelyi vizsgálatot javasolt, mielőtt saját felelősségre távoznék 41 betöltött héttel a kórházból. Akkor még jól […]