Ha hétvégén nem indul be a szülés, akkor hétfőn kell mennem indításra
2025-ben szültem első kislányunkat a Kistarcsai Flór Ferenc Kórházban. A 40. betöltött héten háromszor kellett vizsgálatra mennem. Pénteken azt mondták, hogy ha hétvégén nem indul be a szülés, akkor hétfőn kell mennem indításra. Kedden töltöttem volna a 41. hetet, és megkérdeztem a doktornőt, akivel aznap találkoztam először, hogy nem lehetne-e, hogy később menjek. Azt mondta, […]