A dokumentáció több helyen sem felelt meg a valóságnak – jelenleg ügyvéddel konzultálok
A kisbabám lombik útján fogant, 4 inszemináció és 1 sikertelen lombik előzte meg. Várandósgondozásra magánúton jártam. A terhesség során részt vettem szülésfelkészítőn, baba-elsősegélynyújtó tanfolyamon és olvasgattam a területi illetékes kórház nem hivatalos Facebook-oldalát, ahol anyukák osztották meg saját élményeiket, valamint információk voltak találhatók arra, mivel készüljünk a kórházi bent tartózkodásra. Ezen kívül pedig természetesen folyamatos […]
Szerintem nagyon nem állt készen még világra jönni, ezért érkezett ilyen nehezen
2020. májusában szültem első gyermekemet a budapesti Péterfy Sándor utcai kórházban. Terhességi diabetesz diagnózisom volt, erre hivatkozva indítottak a 39+6. napon. A diabetesz nagyon szigorú kontroll alatt volt. Diéta mellett végig határérték alatti cukrokat mértem, és kéthetente beszéltem a diabetologussal, aki ellenőrizte a cukraimat. Akkor még nem tudtam, hogy igazából semmilyen diabetológiai dolog nincs, ami […]