A harmadik gyermekemet indították. 2024 elején.
A Szent Margit Kórházban ez volt a protokoll, mert a 3. babámnál terhességi cukrom volt. Ebben a kórházban 39. héttől a cukor miatt indítják.
A cukrom a megfelelő étkezéssel kordában volt tartva, így annyira nem tetszett, de ha ez a szabály, elfogadtuk.
Csalódott voltam a kiírt napon.
A másik kettőnél egy izgalmas utazásnak éltem meg, mikor keltem a férjem, hogy itt az idő, induljunk. Most csöndben ültünk a kocsiban és mentünk szülni.
A három gyerek közül ő hiper gyors volt. Körülbelül 13 óra 10 felé burkot repesztettek ( addig semmi, de semmi fájdalom, maximum egy menstruáció görcs szintű fajdalmam volt).
20 perc múlva a kezemben fogtam már.
Mindig azt mondom a férjemnek, hogy ezt is kipróbáltuk 😀 de amúgy szívem mélyén érzem, hogy ennek nem igy kellett volna lennie.
Miután megérkezett harmadik kislányunk, már nem számított, hogyan. Az volt a lényeg, hogy itt van, egészséges és gyönyörű 🙂
